Zoete Zaterdag in Waregem (4 april)

ww logo oranje

Waregem tovert paaszaterdag om tot Zoete Zaterdag. Op zaterdag 4 april deelt de paashaas heerlijke chocolade uit in Waregem. Kom winkelen in Waregem en maak kans op een chocolade pronkstuk dat jouw Pasen écht zalig maakt!

De Paashaas komt naar Waregem

Zoete Zaterdag, da’s sfeer, stijl én smaak in hartje Waregem. Zet de paasvakantie in met een bezoek aan je favoriete stad en beleef een heerlijk dagje uit met het gezin! We ruilen de KOERS-paardjes van Dwars Door Vlaanderen in voor de enige echte paashaas. Van 14.00 tot 18.00 uur trakteren we winkelende klanten op zoete lekkernijen van lokale handelaars en chocolatiers.

Kom op je paasbest naar Waregem en maak een leuke selfie met de paashaas. Deel je foto op sociale media met #winkeleninwaregem en laat zien hoe gezellig winkelen in Waregem kan zijn!

Maak kans op een reuze chocolade paashaas

En… wie op Zoete Zaterdag bij een deelnemende handelszaak winkelt, maakt kans op een reuze chocolade paashaas van Chocolaterie D’Origine, Leonidas of De Verfijning. Deelnemen is eenvoudig:
1. Winkel bij een deelnemende handelszaak en noteer je naam, adres en telefoonnummer op de achterzijde van je kasticket.
2. Lever je ticket voor 17.30 uur in bij D’Origine, Leonidas of De Verfijning.
3. Duimen maar… want ’s avonds komt de paashaas langs bij de winnaars.

Je herkent de deelnemende handelszaken aan de pancarte aan de kassa of de toog. Je vindt het volledige overzicht op deze pagina.

Zoete Zaterdag is een initiatief van winkelcentrum Het Pand en handelaarsvereniging Winkelen in Waregem. De winactie loopt op zaterdag 4 april tot 17.30 uur. De winnaars worden om 17.30 uur uitgeloot en persoonlijk verwittigd.

Nieuw in Waregem

ww logo oranje
Nieuwspagina

Winkelen in waregem op instagram

ww logo oranje

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page

Contacteer ons

ww logo oranje
  • indien van toepassing