Contact

ww logo oranje

Vzw Handelaars Waregem Winkelstad


Pand 343/B
8790 Waregem
citycoach@waregem.be

http://www.winkeleninwaregem.be

BTWnr: BE 0414.013.222
Reknr: IBAN BE 13 0689 0246 0139

Heeft u een tip, idee, opmerking of vraag?

We gaan met plezier in gesprek zodat we samen met u naar een oplossing kunnen zoeken, of waar nodig kunnen doorverwijzen. Vul hierbij ons contactformulier in. Na ontvangst nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op.

 

Wenst u partner te worden?

Wenst u als bedrijf sponsor te worden van vzw Handelaars Waregem Winkelstad? Neem contact op voor onze formules.

Contactpersonen

ww logo oranje

Adeline Bekaert | Citycoach

adeline.bekaert@waregem.be

+32 494 32 83 61

Hans Maddelein | Voorzitter Winkelen in Waregem

hans.maddelein@pearleopticiens.be
+ 32 56 60 73 80
+32 479 35 97 54

Annick Geselle | Bestuurslid Markt

annick.geselle@gmail.com
+32 56 61 57 40
+32 472 51 29 38

Alexander Leroy | Bestuurslid Markt

alexander.leroy@markt28.be
+32 56 60 93 99
+32 477 27 98 10

Elsie Grymonprez | Bestuurslid Stormestraat

koffie.grymonprez@skynet.be
+32 56 60 13 58
+32 475 38 08 53

Anke Vanhulle | Bestuurslid Holstraat

info@imporiobvba.be
+32 56 61 41 66
+32 498 46 65 44

Ann Vander Eecken | Bestuurslid Stationsstraat

info@purly.be
+32 56 60 45 10
+32 494 31 25 00

Chantal Brouckaert | Bestuurslid Stationsstraat

franco-belge@skynet.be
+32 56 60 30 75
+32 472 44 91 62

Marleen Deconinck | Bestuurslid Stationsstraat

deconinckmarleen@hotmail.com
+32 56 60 32 07
+32 472 46 50 08

Jan Huys | Bestuurslid Pand

jan.huys@telenet.be
+32 56 60 47 11
+32 475 92 19 29

Jolanda Nijs | Bestuurslid Pand

bakkerietje@skynet.be
+32 56 60 49 40
+32 478 05 96 17

Komende activiteiten

ww logo oranje
logo winkelen in waregem

Braderie

vrijdag 04 tot maandag 07 oktober 2019

Interesse in een stand op de Braderie?

Schrijf je nu in!

MEER INFO

Nieuw in Waregem

ww logo oranje
Nieuwspagina

Winkelen in waregem op instagram

ww logo oranje

Contacteer ons

ww logo oranje